• Ed Oudenaarden

Christelijk College Nassau-Veluwe maakt geslaagden bekend

HARDERWIJK Het Christelijk College Nassau-Veluwe Harderwijk heeft haar lijst met alle geslaagden gepubliceerd.

HAVO

Biddinghuizen: Anne-Ruth Langebeeke, Michael Peeters, Annemiek Stuifzand en Hessel van Til

Ermelo: Joost van den Broek en Jamie Bruinink

Garderen: Timber ter Hart

Harderwijk: Eva Aartsen, Hannah Akkerman, Aybuke Aksoy, Eva van Alst, Tijmen Bas, Lorenzo Berrenchina, Xanne van der Bijl, Timo van Bijsteren, Martijn Boonen, Annelore Boonen, Christian Bos, Jorden Boutkan, Melissa van den Brink, Marijn Burger, Rick de Cock Buning, Lotte Elzinga, Daphne Engelgeer, Jurian Hager, Tijn Hollanders, Daniel de Hoop, Anne ten Hove, Rosan IJzer, Coen Kampman, Faye van Kasteren, Doreen van de Kolk, Susanna Korver, Jasper Krick, Judith Lezwijn, Niels Meijer, Dani Mooibroek, Pascal Mosterd, Alysha Muit, Esther Nagtegaal, Lonneke Nieuwenhuis, Eva Olde Reuver of Briel, Rik de Pagter, Tessa Poolen, Xander van de Poppe, Gerard Post, Daphne Rameau, Sterre Reijersen, Jasper Rijsdijk, Brian Rikkers, Bo Schuil, Ilse Smit, Stephenny van Spijkeren, Noah van Splunter, Ruben van de Vegte, Niek Veldman, Ruben de Vries, Steven de Waal, Ilonka van de Werfhorst en Anouk Westhuis

Hierden: Fiona van Asselt, Karlijn Born, Laura Dignum Sepulveda, Marloes de Graaf, Jesper Hop, Sara Jansen, Merit Konterman, Jaimy Leusink, Mick van Maanen, Shane Nienhuis, Erwin Petersen, Floortje Savrij Droste, Levi Timmer en Justus van der Wal

Hulshorst: Quinten de Jong

Lelystad: Naomi Bras, Sophie van Gemert, Gerlisa ten Haaf, Jade Hartkamp, Lars Hilberink, Amber Merk, Qylan Molijn, Christiaan de Rijk, Ruchama van der Tas en Anne-Marije Vrieling

Nijkerk: Pim Heek en Erik Vedder

Nunspeet: Chanel Bouw, Jasmijn Haddeman, Isa den Hartog, Ticho Meester, Julia Moerer en Charlotte Vos

Putten: Kyara Bakker, Esmee Klarenbeek, Fleur Snippe en Andries Velten

Vierhouten: Béla Drenth en Syl Muijs

Zeewolde: Mahnoy Aguilar Marquez, Joël de Goede, Sanne van Harten, Lotte Heerink, Karlijn de Jong, Sophie Kokkeler, Melline Landwaard, Dagmar van der Meulen, Pien Mulder, Charlotte Opgelder, Carlijn Overkamp, Tijs Razoux Schultz en Fabiene Rijpsma

ATHENEUM

Biddinghuizen: Eva Cornelissen

Ermelo: Josca Breeman, Anna Cremers, Nina Florijn, Jobke Sterk, Pepijn de Vries en Noa van Zetten.

Harderwijk: Beer Akkersdijk, Emma Sofie van Assen, Sander Beelen, Daan van der Bent, Emma Blankestijn, Lisa Brandsen, Steven van den Brink, Sophie Buis, Benjamin Companjen, Jonathan van Diermen, Eliane van Dijk, Isabelle van Driessel, Teun Fennis, Bente Flantua, Anne Foppen, Priscilla Goosensen, Jochem Goosensen, Niels Groothedde, Sophie Hop, Latisha Migchelsen, Anne Floor van den Pol, Oussama Raoudi, Leonie Sloot, Elja Timmer, Noah van der Vegt, Jordin van 't Veld en Anne Voorwinden

Hierden: Nouk Born, Annouk Leenders, Mylène Spaak en Evy Zuijdwijk

Lelystad: Joanne van den Bergh, Sanne van den Bergh, Nina Bosdriesz, Max Geilvoet, Lisette Velema, Anne Visser en Storm Winter.

Nunspeet: Marilyn Bouw, Björn van der Helm, Anne-Jasmijn Holstege, Josin Hu en Joost Kamp

Zeewolde: Silvantly de Bruin, Laurens van Druten, Sander Geling, Ruben Huisman, Danique Mocking, Noah van Staverden, Eva Torken, David van de Vliert en Jochem Vries.

GYMNASIUM

Biddinghuizen: Myrthe Schmidt

Ermelo: Maarten Braakhuis, Maria de Bruijn, Heleen Deen, Aaron van Santen en Thijs Wessels

Harderwijk: Patrick van den Berg, Govert Bettman, Michiel Brouwer, Aukje Hekstra, Tessa Hoeven, Ment Reeze, Eva Rozendaal, Jennifer Rozendal, Remi Scherpenisse, Iris Schimmel en Annemiek Stronkhorst

Hulshorst: Evelien Hoksberg

Lelystad: Willemijn Janse

Nunspeet: Jaap-Bram Hannessen

Putten: Jenny Kok

Zeewolde: Abel Drost, Michel de Jongh en Wouter van Voorst.